| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Max.working straal | 11250mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | wapen en boom van het graafwerktuig de het lange bereik |
| Productnaam | de boom van de graafwerktuigrots |
|---|---|
| Verpakking | standaard verpakking |
| Kleur | Custumized |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Na de Garantiedienst | De online Dienst |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Productnaam | de boom van de graafwerktuigrots |
|---|---|
| Verpakking | standaard verpakking |
| Kleur | Custumized |
| Na de Garantiedienst | De online Dienst |
| Verleende naverkoop de Dienst | online |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Front Parts |
| Machinemodel | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiaal | Q355B |
| OEM | OEM Verleende de Diensten |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Max.working straal | 11250mm |