| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | brekende schalie, doorstane rots, bevroren grond. enz. |
| Materiaal | Q355B/HG785/Q690D |
| Maximum Length | 18 |
|---|---|
| Maximum Load Capacity | 10 Tons |
| Excavator Model | Kobelco SK480 |
| Max Cut Depth | 16700 Mm |
| Quality | High Guarantee |
| Naam van het product | 27m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Type | Hydraulische Oliecilinder |
| Materiaal | Q345B+Q460D |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 20000mm |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Toepasselijke Industrie | Machines, Bouwwerkzaamheden |
| Oem | Beschikbaar |
| Toepassing | 40-100 ton Graafwerktuig |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Graafwerktuigdelen |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Graafwerktuigdelen |
| MOQ | 1 stukken |