| Toepassing | Gravende modder, Landopheldering en Plaatsvoorbereiding, Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Graafwerktuighark |
| Voorwaarde | 100%new |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Grootte | Standargrootte of volgens de eis van de klant |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Buitenaardse zware voertuigen |
|---|---|
| Stapbreedte | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Kleur van de handgreep | De vereisten van de klant |
| Toepassing | Openbaar vervoer, metro, luchthaven, winkelcentrum. |
| Materiaal | metaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Materiaal | Q345B/Q460/Q460+Q345B, Staal |
| Type | Graafwerktuighark, norm |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Vorm | Standaardvorm |
|---|---|
| Gebruik | Ontgraving |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
| grootte | Op maat |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Voorwaarde | Nieuw, Nieuw |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-70 |
| Na de Garantiedienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |