| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Kleur | Op verzoek van de klant,blauw/zwart/oranje/grijs |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafmachine / Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Naam van het product | Graafmachine HD Bucket Heavy Duty Bucket Factory Price Construction Machinery Parts Versterkte rots |
|---|---|
| Sleutelwoord | Steengas van de graafmachine |
| Merken | HT |
| MOQ | 1 set |
| Certificering | ISO CE |
| Naam van het product | 2024 Groothandel Graafmachine SD Bucket 20 25 30 ton Graafmachine Heavy Duty Rock Bucket te koop |
|---|---|
| Sleutelwoord | Steengas van de graafmachine |
| Merken | HT |
| MOQ | 1 set |
| Certificering | ISO CE |
| Productnaam | HUITONG Chinese Factory Direct Sale SD Digger Bucket Heavy Duty Rock Bucket voor mijnbouw graafmachi |
|---|---|
| Sleutelwoord | Steengas van de graafmachine |
| Brandnaam | HT |
| MOQ | 1 set |
| Certificering | ISO CE |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Type | maak schoon |
| Sleutelwoorden | De Rotsemmer van KOMATSU |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |