| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345B |
| Toepassing | Rupsgraafmachine |
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Voorwaarde | nieuw |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Graafwerktuigdelen |
| MOQ | 1 stukken |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Graafwerktuigdelen |
| MOQ | 1 stukken |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Graafwerktuigdelen |
| MOQ | 1 stukken |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Graafwerktuigdelen |
| MOQ | 1 stukken |
| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 12 ton graafmachine |
| materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 2150kg |
| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 20 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 2700Kg |
| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 22 ton boormachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 3100 kg |
| Naam van het product | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 23 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 3100 kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |