| Productnaam | Graafwerktuig Ripper |
|---|---|
| Grootte | Cutomized |
| pakket | Standaardpakket |
| Kleur | Customerized |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Max.working straal | 11250mm |
| Kleur | hang van uw eisen af |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q345B |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | hydraulisch |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Product name | HUITONG Hot Selling Lawn Mower Digger Flail Mower Excavator Attachment Brush Cutter for 2-20 Ton Excavator |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Productnaam | Graafwerktuig Ripper |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Spare Parts |
| Grootte | Cutomized |
| OEM | Aanvaardbaar |
| kwaliteit | uitstekende kwaliteit |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q345B |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
| Type | Snelle koppeling |
|---|---|
| Toepassing | Snel Omzettingsgraafwerktuig Attachments |
| Materiaal | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Eigenschappen | Dubbel Veiligheidssysteem |