| Type | Doos/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Punt | Hydraulische Hamer |
| Oem | Beschikbaar |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Productnaam | Hydraulische hamer |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Q355B/Q690 |
| Maximum het graven diepte | 165mm |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | 140mm beitel |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Hydraulische Hamerbreker |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Type | Stilte |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | HITACHI |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | HMB1400 |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Verleende naverkoop de dienst | online |
| OEM | Aanvaardbaar |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Pakket | standaardpakket |