| Gewicht | 380-2250kg |
|---|---|
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Sinaasappel |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Sinaasappelschilgreep |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Kleur | Sinaasappel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Sinaasappelschilgreep |
| Kleur | Sinaasappel |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Naam | Sinaasappelschilgreep |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Kleur | Sinaasappel |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
| naam | Sinaasappelschilgreep |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Sinaasappel |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| MOQ | 1 stukken |
| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassing | Wijd gebruikt in havens |
| Gewicht | 1800KG |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| Sleutelwoorden | Mechanische het graafwerktuig grijpt vast |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| MOQ | 1 stukken |