| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Sinaasappelschilgreep |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Kleur | Sinaasappel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Sinaasappelschilgreep |
| Kleur | Sinaasappel |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Naam | Sinaasappelschilgreep |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| Kleur | Sinaasappel |
| naam | Sinaasappelschilgreep |
| Gewicht | 380-2250kg |
|---|---|
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Sinaasappel |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Kleur | aangepast |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Kleur | Sinaasappel |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | Klein/Middelgroot/Groot |
| Naam van het product | De sinaasappelschil grijpt vast |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik van graafmachines |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Productnaam | Graafwerktuig Orange Peel Grab |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| MOQ | 1 stuk |
| Pakket | Standradpakket |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Op maat |