| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Graafwerktuig Thumb Bucket |
|---|---|
| Grootte | OEM grootte |
| Capaciteit | 1-15 CBM |
| levertijd | 8-35 dagen |
| Embleem | Klantenembleem |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig/Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | beschikbaar |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Oorsprong | Guangzhou, China |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Pakket | karton |
| Kenmerken | Met hoge weerstand |
| Productnaam | Graafwerktuig Stump Ripper |
| Oorsprong | Guangzhou, China |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Stump Ripper |
| Pakket | karton |
| MOQ | 1 stuk |
| Kleur | geel |
| Productnaam | Graafwerktuig Stump Ripper |
|---|---|
| Kleur | geel |
| garantie | 1 jaar |
| Pakket | karton |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Kenmerken | Met hoge weerstand |
| MOQ | 1 stuk |
| Productnaam | Graafwerktuig Stump Ripper |