| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | graafwerktuig Attachments |
| Bewegend type | Wielgraafwerktuig |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Naam van het product | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 2 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | Op maat |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 12 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | aangepast |
| Naam van het product | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 20 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | aangepast |
| Naam van het product | Graafwerktuig Tilt Quick Hitch |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 30 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pin Diameter | aangepast |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Grootte | 1020x400x400mm/klantgericht |
| Kleur | Geel |
| Type | Snelle hapering |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Hoeveelheid | 1 reeks |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Type | Snelle hapering |
| Grootte | 1020x400x400mm/klantgericht |
| Pakket | Houten doos |
| Naam van het product | Graafwerktuig Quick Hitch |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |