| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Pakket | standaardpakket |
| Voorwaarde | 100%new |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Naverkoopservice | online |
| Pakket | standaardpakket |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Voorwaarde | 100%new |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Pakket | standaardpakket |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | online |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Pakket | standaardpakket |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Verleende naverkoop de dienst | online |
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
|---|---|
| Pakket | Standaardpakket |
| Functie | Het breken van rots/beton |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| OEM-producten | Acceptabel |
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Pakket | Standaardpakket |
| OEM-producten | Acceptabel |
|---|---|
| Garantie | 6 JAAR |
| Pakket | Standaardpakket |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| Functie | Het breken van rots/beton |
| Pakket | Standaardpakket |
|---|---|
| Gewicht | 200 tot en met 1500 kg |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Hammer |
| OEM-producten | Acceptabel |