| toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kleur | Cunstomized |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
| Type | 2.5~30 Ton |
| Verpakking | Houten Pallet |
| Het werkdruk | 120-180kg/cm2 |
| Materiaal | Q355B/Q690D |
|---|---|
| kleur | Zwart/grijs/geel/oranje/aangepast |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| After-sales service verleend | Online-ondersteuning |
| Kwaliteit | Hoge garantie |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Max.working straal | 11250mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Max.working straal | 11250mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |