| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345B |
| Toepassing | Rupsgraafmachine |
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Voorwaarde | nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Deelnaam | Dipper van de graafwerktuigenboom Wapen |
| Type | hydraulisch |
| Materiaal | Q345B |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Front Parts |
| Machinemodel | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiaal | Q355B |
| OEM | OEM Verleende de Diensten |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | vernietigend gebouwen, ontruimend borstel en opheffend zware voorwerpen, |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |