| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal | Q355 |
|---|---|
| MOQ | 1 STUK |
| Kleur | Cunstomized |
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Toepassing | uitgraving |
|---|---|
| Grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| Vorm | Clamshell |
| Structuur | Geïntegreerd |
| Gewicht | 540-6150kg |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| MOQ | 1set |
| Geschikt | 1-100t Graafwerktuig |
| Productnaam | De Gehechtheid van bouwmachines |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
| Productnaam | Graafmachine Clampshell Bucket |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 20 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Capaciteit | 1.0m3; op maat |
| Productnaam | Graafmachine Clampshell Bucket |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 22 ton boormachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Capaciteit | 1.2m3; op maat |
| Productnaam | Graafmachine Clampshell Bucket |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 25 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Capaciteit | 1.4m3; op maat |
| Productnaam | Graafmachine Clampshell Bucket |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Geschikt | 35 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Capaciteit | 1.6m3; op maat |