| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Type | Mechanisch |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Capaciteit | 0,01 ~ 15cbm |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Merk | Huitong |
|---|---|
| Emmer type | Standaard emmer |
| Kleur | Klant vereist |
| MOQ | 1 reeks |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Buitenaardse zware voertuigen |
|---|---|
| Stapbreedte | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Kleur van de handgreep | De vereisten van de klant |
| Toepassing | Openbaar vervoer, metro, luchthaven, winkelcentrum. |
| Materiaal | metaal |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Materiaal | Q345B/Q460/NM400+Q345 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Schuine stand schoonmakende Emmer |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |