| Materiaal | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Naam | graafwerktuigemmer |
| Capaciteit | 0.2m3 - 5m3,0.1--8.7 m3,0.8m3-2m3, als uw behoefte |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
| Materiaal | Q345B |
| OEM | Beschikbaar |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Type | Mechanisch |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Capaciteit | 0,01 ~ 15cbm |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Norm |
|---|---|
| Toepassing | Gravende Modder |
| Gebruik | Landbouwbedrijfbaan |
| Doel | Graafwerktuigdelen |
| Model | 1T-5T |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Toepassing | Landopheldering |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Garantie | 3 maanden |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |