| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Pakket | standaard Verpakking |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Materiaal | Q355B/16Mn |
|---|---|
| kleur | Elke kleur |
| machine | Om het even welke Machine |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Garantie | 12 maanden |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak divers schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Type | Mechanisch |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Capaciteit | 0,01 ~ 15cbm |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Naam | Schulpzaaggehechtheid |
| Type | Graafwerktuig Hydraulische Schulpzaag |
| Kleur | Vereiste klant |
| Voorwaarde | 100%new |
| Type | Norm |
|---|---|
| Toepassing | Gravende Modder |
| Gebruik | Vervoer |
| Kleur | Vereiste klant |
| model | 1T-5T |
| Type | gravende emmer |
|---|---|
| Breedte | 800 mm-1500 mm |
| Naam | Graafwerktuig Clean Ditching Bucket |
| Gewicht | 500-1550kg |
| Geschikt | JCB Graafwerktuig |