| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | HUITONG |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Grootte | Vereiste klant |
| Oem | Steun |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Toepassing | Schoonmakende Sloten |
| Kleur | om het even welke kleur |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Gewicht | 0.2-1t |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Sleutelwoord | greepemmer |
| Toepassing | greepemmer |
| MOQ | 1 stukken |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Toepassing | Schoonmakende Sloten |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Gewicht | 0.2-1t |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Toepassing | Schoonmakende Sloten |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Gewicht | 0.2-1t |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Skeleton Bucket |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Materiaal | Q355B |
| Emmercapaciteit | 0.75m ³ |
| Gewicht | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwart/Klantgericht |
| Garantie | 1 jaar |
| MOQ | 1 stuk |
| Materiaal | Q355B, NM360, HARDOX-500 |