| Materiaal | Q345B |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | De eisen van klanten |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Type | Skeletemmer |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Thumb Type | Hydraulic |
| Weight | 220-3800kg |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Naam van het product | Graafwerktuig Ditch Bucket |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kleur | geel of als klantenverzoek |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig in bijlage |
| Type | BR-Emmer |
| Materiaal | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Rotsemmer |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Geschikt | EX230 graafwerktuig |
| Type | Op zwaar werk berekend |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Q355 |
|---|---|
| Productnaam | De Gehechtheid van bouwmachines |
| Kleur | De eisen van klanten |
| naam | Graafwerktuig Clamshell Bucket |
| Geschikt | 1-120t Graafwerktuig |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |