| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachments |
|---|---|
| Brandnaam | Huitong |
| Emmertype | Rots Emmer |
| Kleur | Het aanpassen |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox400 |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Pakket | Standaard verpakking |
| MOQ | 1 stukken |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Grootte | Customizd |
| Pakket | Standaard verpakking |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Pakket | Standaard verpakking |
| MOQ | 1 stukken |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Rotsemmer |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |