| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Type | wapen en boom van het graafwerktuig de het lange bereik |
| Voorwaarde | 100%new |
| Materiaal | Q355B |
| Gewicht | 730kgs - 4500kgs |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345B |
| Toepassing | Rupsgraafmachine |
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Voorwaarde | nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |