| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Merk | Huitong |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Toepasselijke Industrie | Machines, Bouwwerkzaamheden |
| Oem | Beschikbaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Model | rupsband |
| Kleur | Yellow.Orang of het Verzoek van de Klant |
| MOQ | 1 PCS/SET |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |