| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
| Materiaal | Staal |
| CertifiPCie | ISO 9001 |