| Materiaal | 16MN/Q355 |
|---|---|
| Toepassing | Soort uit de rots en het puin van grond |
| voordeel | Beste die staal in China wordt gebruikt |
| OEM | Toegelaten |
| Garantie | 6 maand |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Materiaal | Q345B |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Video technische ondersteuning, online ondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Vooruitgang | Langere lengte en sterkere kracht |
| Materiaal | Staal |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Functie | Verwijdering van slib, sloop, mijnbouw, baggerwerkzaamheden |
| Certificeringen | ISO 9001 |
| Certificeringen | ISO 9001 |
|---|---|
| Toepassing | Bouwmachines |
| Productnaam | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
| Vooruitbetaling | Langere lengte en sterkere kracht |
| Materiaal | Q355B, Q420/550/690 |
| Vooruitbetaling | Langere lengte en sterkere kracht |
|---|---|
| Lange | 10 tot 30 meter |
| Naam van het product | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Op maat |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |