| Productnaam | Hydraulische/Hand snelle hapering |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 12 maanden |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 |
| Haven | Alle poorten |
| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Garantie | 1 jaar, 6 maand-12months |
| Toepassing | afvalijzer, ruwijzer, in havens, grint wijd wordt gebruikt dat |
| Gewicht | 0,5-2t |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Op maat |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Sollicitatie | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Gewicht | 380-2250kg |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kleur | Op maat |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 380-2250kg |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |