| Applicatie | Bouwmachines |
|---|---|
| Gecertificeerd | ISO 9001 |
| Kleur | Custumized |
| Productnaam | De hoge Vernieling van het Bereikwapen |
| Graaf merk | Om het even welk Merk |
| Type | Stilte/Kant/Bovenkant |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB81 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Type | Stilte |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Merk | Soosan |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Model | SB40 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Kerncomponenten | Motor |
| Materiaal | Q460NM360/400 HARDOX450/500 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Verpakking | Aangepaste kartonnen verpakkingen |
| Productnaam | Hydraulische/Hand snelle hapering |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Productnaam | Graafwerktuig Skeleton Bucket |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |