| Kleur | Klant vereist |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 30tons |
| Kwaliteit | Van hoge kwaliteit |
| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 30 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 3850kg |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 10-30Ton |
| Toepassing | Hitachi PC Hyundai Excavator |
| Materiaal | Q345B/16MN |
| Gewicht | 1000 |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | 20ton, 30ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Materiaaltype | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| materiële Hardheid | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (Hardox500) |
| Emmerbreedte | 24 inch, 48 inch |
|---|---|
| Emmer lengte | 1200 mm |
| Gewicht | 1000 kg |
| Geschikte graafmachine | 20ton, 30ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Merk | KOMATSU |
|---|---|
| legering | Met hoge weerstand |
| Type | stenen emmer |
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 30ton graafmachine |
| Capaciteit | 2.2M3 |
|---|---|
| legering | Met hoge weerstand |
| Type | stenen emmer |
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 30ton graafmachine |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Productnaam | graafmachine sloopgiek |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 30 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Lange | 18M; op maat |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 10-30Ton |
| Toepassing | landbouwbedrijven, Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Materiaal | Q345B/16MN |