| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Hydraulisch |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 3 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Kleinhandel, Bouw works&nbs |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 5-45 |
| Toepassing | Gravende Modder |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
|---|---|
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | Landbouwbedrijven, Voedsel & Drankfabriek, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Kleinhandel, Bo |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-60 |
| Type | standaard |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Hydraulisch |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Merknaam | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Geschikt Graafwerktuig | 20-40 ton |
| lengte | 811M |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | laad of maak zand of iets anders leeg |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |