| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Emmerbreedte | 24 inch, 48 inch |
|---|---|
| Emmer lengte | 1200 mm |
| Gewicht | 1000 kg |
| Geschikte graafmachine | 20ton, 30ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Kleur | Geel, klant vereist |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Gewicht | 2745 |
| Geschikte graafmachine (ton) | 60ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Naam van het product | Standard emmer van de graafmachine |
|---|---|
| Geschikt | 10 ton graafmachine |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capaciteit | 0.25-0.5m3 |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Productnaam | Graafwerktuig Stump Ripper |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Type | minigraafwerktuigschulpzaag |
| Toepassing | Bulldozer |
| Geschikt | 10-30 ton Graafwerktuig |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | graafwerktuig Attachments |
| Bewegend type | Wielgraafwerktuig |
| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Naam | graafmachine ripper |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Geschikt Graafwerktuig | 10-30 ton |
| OEM | Graafmachine Emmer Ripper |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Type | gravende emmer |
| Capaciteit | 0.1-8.7cbm |
| Breedte | 800mm1000mm |
| Naam | Graafwerktuig Clean Ditching Bucket |
| Gewicht | 1000 |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | 20ton, 30ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Materiaaltype | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| materiële Hardheid | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (Hardox500) |