| Materiaal | staal |
|---|---|
| Kleur | Rood, Geel, Aangepast |
| Type | Rots Emmer |
| Openingsbreedte | 800-1500 mm, op maat |
| Capaciteit | 0.1-0.75 CBM |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 10-30Ton |
| Capaciteit | 0.01-15cbm |
| Voorwaarde | Voorwaarde, Nieuwe 100% |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Spelden | Het aanmaken en Hardenibg |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Tilting Bucket |
| Materiaal | Q355b+NM400 |
| Breedte | 9002400mm |
| Type | Schuine stand schoonmakende Emmer |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Aangepast |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| Toepassing | Hout, hout, stomp, steen, rotsgreep |
|---|---|
| Type | Mechanisch |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | greepemmer |
| Capaciteit | 0,01 ~ 15cbm |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Tilting Bucket |
| Breedte | 1800mm |
| Naam | de schulpzaag van de graafwerktuigweg |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Geschikt Graafwerktuig | 1- 8 tongraafwerktuig |
| Plaatdikte | 50 mm-120 mm |
| Toepassing | het graven en het laden van hardpan |