| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Geschikt Graafwerktuig | 38-42ton |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| De dienst | Het raadplegen, het Ontwerpen, het Aanpassen |
| Toepassing | Stapelstichting |
| Materiaal | Q355B / HG785 / Q690D |
| eigenschap | Hoog rendement |
|---|---|
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Sleutelwoord | De Lift van de graafwerktuigmagneet |
| Toepassing | Landbouwbedrijven, Huisgebruik, Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Naam | graafmachine ripper |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Geschikt Graafwerktuig | 1-10ton |
| OEM | Graafmachine Emmer Ripper |
| Eigenschap | Hoog rendement |
|---|---|
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Sleutelwoord | Graafwerktuig Magnet Lift |
| Toepassing | Landbouwbedrijven, Huisgebruik, Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Geschikt Graafwerktuig | 38-42ton |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| De dienst | Het raadplegen, het Ontwerpen, het Aanpassen |
| Toepassing | Stapelstichting |
| Materiaal | Q355B / HG785 / Q690D |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Garantie | 1 jaar, 6 maand-12months |
| Toepassing | afvalijzer, ruwijzer, in havens, grint wijd wordt gebruikt dat |
| Gewicht | 0.5-2T |