| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Clamshellemmer |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Toepassing | opgegraven rots |
|---|---|
| Legering | Met hoge weerstand |
| Type | stenen emmer |
| Materiaal | Q355B + NM400 |
| Geschikt | 30ton graafmachine |
| Type | 2.5~30 Ton |
|---|---|
| Verpakking | Houten Pallet |
| Het werkdruk | 120-180kg/cm2 |
| Verleende naverkoop de Dienst | De dienstmachines Overzee |
| Geschikt | 5-120t |
| Toepassing | Graafwerktuig Bucket |
|---|---|
| Productnaam | duimemmer |
| Kleur | Klantgericht |
| Voorwaarde | 100%new |
| pakket | Standradpakket |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Emmerbreedte | 24 inch, 48 inch |
|---|---|
| Emmer lengte | 1200 mm |
| Gewicht | 1000 kg |
| Geschikte graafmachine | 20ton, 30ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Gewicht | 1000 |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | 20ton, 30ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Materiaal | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Hardheid (Q355B) | 163-187 HB |
| Gewicht | 1000 |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | 20ton, 30ton |
| Emmertype | Standaard emmer |
| Materiaal | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Hardheid (HB) | 163-187 (Q355B), 400 (NM400), 470-500 (Hardox500) |
| Productnaam | Graafwerktuig standaardemmer |
|---|---|
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Kleur | Klantgericht |
| Materiaal | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Productnaam | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Pakket | Standaard pakketje |
| OEM | Beschikbaar |
| MOQ | 1 stuk |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |