| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| OEM | OEM-diensten |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Geschikt | PC30 graafwerktuig |
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Capaciteit | 0.1cbm |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Type | gravende emmer |
| Capaciteit | 0.1-8.7cbm |
| Breedte | 800mm1000mm |
| Naam | Graafwerktuig Clean Ditching Bucket |
| Materiaal | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Type | gravende emmer |
| Capaciteit | 0.1-8.7cbm |
| Breedte | 500mm3500mm |
| Verpakking | Houten Pallet of Aangepast |
| Materiaal | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Type | gravende emmer |
| Capaciteit | 0.1-8.7cbm |
| Breedte | 500mm3500mm |
| Verpakking | Houten Pallet of Aangepast |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | De emmer van de graafwerktuigdrainage |
|---|---|
| Materiaal | hardox 400 |
| Geschikt | 1-6 tongraafwerktuig |
| Kleur | Geel of aangepast |
| Capaciteit | 0.1-1.5 cbm |
| Toepassing | Graafwerktuig Bucket |
|---|---|
| Voorwaarde | 100%new |
| Kleur | Klantgericht |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Na de Garantiedienst | De Technische ondersteuning van onlineondersteuningvedio |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 |
| Haven | Alle poorten |