| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 13-35Ton |
| Toepassing | De lichte werken |
| Materiaal | Q345B/16MN |
| OEM | Steun |
|---|---|
| Legering | Staal met hoge weerstand |
| type | Standaardemmer |
| Materiaal | 16mn |
| Geschikt | 25 tongraafwerktuig |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Packaging | Mutton |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capaciteit | 0.25-1.4cbm |
|---|---|
| Toepassing | Uitgraving, Lading, het Graven |
| Eigenschappen | Met hoge weerstand, Duurzaam, Corrosiebestendig |
| Kleur | Zwart geel |
| Gewicht | 220-1150kg |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Color | Black/Yellow |
| Packaging | Mutton |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Color | Black/Yellow |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| MOQ | 1 Piece |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| MOQ | 1 Piece |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 13-35Ton |
| Toepassing | De lichte werken |
| Materiaal | Q345B/16MN |