| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
|---|---|
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| certificaat | ISO9001, CE |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Materiaal | Q355B |
| Certificaat | ISO9001, CE |
|---|---|
| Gewicht | 220-650 kg |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | Q355B |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Gewicht | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Gewicht | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Garantie | 6 maanden |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Productnaam | Graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Q355/NM400/HARDOX450 Beschikbaar |
| Voor | 22 ton boormachine |
| Operatiebreedte | 2M; Aanpassen |