| toepassing | Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| toepassing | Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | 29 m telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Bucket Capacity | 1.5-2m³: Customized |
| Product Name | 16M-graafmachine telescopische arm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 20-22 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 0.4m3: op maat |
| Product Name | 28m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |