| Kleur | Geel/Blauw/Zwart/Rood |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 of aangepast |
| Type | Schuine standemmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Geel of aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Q345/460+NM400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Capaciteit | 0.2-1.1cbm |
| Kleur | Geel/Blauw/Zwart/Rood |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 of aangepast |
| Type | Schuine standemmer |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Type | gravende emmer |
|---|---|
| Breedte | 800 mm-1500 mm |
| Naam | Graafwerktuig Clean Ditching Bucket |
| Gewicht | 500-1550kg |
| Geschikt | JCB Graafmachine |
| Type | gravende emmer |
|---|---|
| Breedte | 800 mm-1500 mm |
| Naam | Graafwerktuig Clean Ditching Bucket |
| Gewicht | 500-1550kg |
| Geschikt | JCB Graafwerktuig |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Kleur | Geel of aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Capaciteit | 0.2-1.1cbm |
| Toepassing | gravende grond |