| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Materiaal | Q345B |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Voorwaarde | 100%new |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Max.working straal | 11250mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 20000mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Max.working straal | 11250mm |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| standaardemmer | 0.6m3 |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| MODEL | LG933L/LG936L/LG938L/LG946L/lg956l/l956f/lg958l/LG968/L968F |
| Kleur | Vereiste klant |
| materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Het opstapelen van Snelheid | 200-255L / min |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |